Aqua Mirabilis

Šis gėrimas sukurtas XVIIa. ir iki šiol yra turbūt garsiausias meilės eliksyras, o taip pat, neabejotinai – disnėjiškų meilės eliksyrų prototipas.

Jums reikės: po 2 arb.šaukštelius malto cinamono, imbiero, čiobrelių, rozmarino, muskato riešuto ir alpinijos šaknų (nesukit dėl jų galvos, jei nežinot, kur rasti – tai nėra esminis ingredientas).

Visus prieskonius susmulkinkite, sumaišykite, ir užpilkite puse litro gero raudonojo vyno . Palaikykite savaitę, kad pritrauktų (geriau vėsiame rūsyje negu šaldytume. Maža to, kad šaldytuvas – per šaltas, tai dar ir visa romantika išgaruos Aqua Mirabilis buteliui beknapsant tarp dešrelių pakuotės ir marinuotų agurkėlių stiklainio). Po savaitės nukoškite mišinį į stiklinį butelį. Įsipilkite gėrimo sau (idealu – ritualo metu, jei tokiais užsiimate), o artimiausio susitikimo metu pavaišinkite juo ir mylimąjį/-ąją.  Jei žmogui, kurį trokštate suvilioti, esate tuščia vieta, kažin ar pavyks jį/ją užkariauti vien šiuo nekaltu vyneliu. Tačiau jei patinkamas asmuo bent per plauką linksta į jūsų pusę ir nejaučia priešiškumo, jo simpatiją – net geismą – sustiprinsite keleriopai.

~ sukūrė aguona - 8 birželio, 2010.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: