Patarimai meilei

Sako, kiekviena moteris ir be didelių kerų sutverta taip, kad viliotų vyrišką giminę. Bet kaipgi nepasinaudosi proga, kai gali truputį paraganauti.

Ypač stpri magiška galia slypi moters plaukuose. Kad vyras neatsispirtų moters žavesiui, plaukus reikia skalauti vandenyje, į kurį įlašinta po lašelį citrinos ir levandų eterinių aliejų. Kad mylimasis ilgam “priliptų“, tris kartus nuo saulės patekėjimo iki nusileidimo turi prisiliesti – kad ir netyčia – prie tokiu vandeniu išskalautų moters plaukų. (Patikrinau! Veikė – stipriau nei norėčiau. Atsargiai!) Beje, šis burtas veiksmingas tik ilgaplaukėms.

Seniau sakydavo, “jei vyras žmonos nebemyli arba žmona vyro, tai tą žolę laikyk prie savęs ir vėl ims mylėti.“ Apžavų žolelės – rodos, visai paprastos, rastumėt bet kuriame darže: tai krapai, petražolė, salieras, vaistinė gelsvė, peletrūnas (arba vaistinis kietis), anyžius, kmynai. Kad tikrai veiktų, žolelės turi būti šviežios, iš savo sodo, idealiu atveju – paties užaugintos.

Moterys, kad ilgiau išliktų jaunos ir žavios, prausdavosi žydinčių vyšnių rasa. Magiška galia priskiriama ne tik vyšnių žiedams, bet ir uogoms: po vakarienės vaišindavo mylimąjį vyšniomis, o patyliukais sau sakydavo: “Kad būčiau tau tokia saldi ir geidžiama, kaip ši uogelė.“

Prieš romantišką pasimatymą patariama išsimaudyti rozmarino vonioje, prieš tai kiekvieną šio augalo šakelę palaikant rankose ir tariant tokius žodžius: “Rozmarinai, rozmarinai, atvesk mane pas mano meilę.“ Po to rozmarino šakeles panardinti į vonią. Neturint šakelių, galima panaudoti rozmarino aliejų. Lašinant jo lašus į vonią (ne daugiau kaip tris) tarti tą patį užkeikimą.

~ sukūrė aguona - 8 birželio, 2010.

2 atsakymai to “Patarimai meilei”

  1. O tai gal ir parasysi kaip mergina suvilioti kokeis magiskais budais?

  2. Mielas Timai, galima sakyti, kad aš ragana, o šitas blogas daugiausia orientuotas į kitas esamas, būsimas ar laikinai norinčias pabūti raganomis. Negali sakyti, kad nesistengiu jo pritraukti prie vyriškos auditorijos (mokslo burtai, vynų gamyba etc. 🙂 ), o štai su vyriškais viliojimo burtais gali būti sudėtingiau… Na, bet aš pasistengsiu ir galbūt rasiu kokį. O kol kas tau teks pasitenkinti patarimu nešiotis tam tikras žoleles kaip talismaną (veikia ir moterims, ir vyrams! Atidžiau skaityk trečią pastraipą ir pritaikyk tas žoleles savo žavesiui sustiprinti 😉 )

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: