Kai jums linkima blogo

Pažįstate kokį nors pavyduolį ir jaučiate, kad konkretiems jūsų planams neigiamos įtakos turi kaip tik jis? Gal kažkas skleidžia bjaurias apkalbas, o gal nugirdote apie planus jus sužlugdyti?

Yra sprendimas. Norėčiau pabrėžti, kad šių burtų negalima imtis prieš žmogų, kurį norėtumėte nustelbti ir tokiu būdu iškilti; tik prieš tą, kuris tikrai jums kenkia.

Prireiks: lapelio popieriaus, smeigtuko ar lipnios juostos, šaltinio vandens užsukamame buteliuke (gali būti tiesiog vanduo iš jums svarbaus vandens telkinio – ežero, kuriame dažnai plaukiojate, ar upės, prie kurios einate pamąstyti…)

Pasirinkite dieną mėnuliui esant delčioje. Užrašykite to žmogaus vardą lapelyje ir kartu su kitomis kerams reikalingomis priemonėmis pasiimkite su savimi į darbą/mokslo įstaigą/kitą vietą, kur sutinkate tą asmenį. Jums reikia padėti užverstą lapelį su užrašytu vardu ant stalo ir pasirūpinti, kad juo praslinktų jūsų pasirinkto žmogaus šešėlis. Gali prireikti ne vieno bandymo, bet nepasiduokite. Kai jo/jos šešėlis praslinks  lapeliu, priklijuokite ar prismeikite jį popieriuje. Tada lapelį su lipnia juosta/smeigtuku patalpinkite buteliuke vandens. Įsitikinkite, kad butelis sandariai užsuktas ir atremkite jį į savo kaktą. Perbraukite ranka jo viršų tris kartus, mintimis išvarydami visus blogus jausmus (tiek iš savęs, tiek iš asmens, kurio šešėlį “prismeigėte“). Kai grįšite namo, įdėkite butelį į šaldymo kamerą, kur jis niekam netrukdys, ir palikite, kol situacija pasitaisys arba didžiausias pavojus bus jau praėjęs.

Jaučiate, kad tuoj kaip reikiant pašlis jūsų ir jūsų antrosios pusės santykiai, nes atsirado asmuo, atkakliai bandantis jus išskirti? Griebkitės šio senovinio prancūziško ritualo.

Reikės: Lapelio popieriaus, česnako skiltelės, violetinio voko, violetinės spalvos žvakės (česnakas, violetinė spalva – apsauginių burtų atributai).

Parašykite savo konkurento/-ės vardą popieriaus lapelyje. Jei jo arba jos vardo nežinote, sugalvokite simbolinę pravardę. Nulupkite česnaką, ištrinkite skiltele popieriuje užrašytą vardą; česnakas – jėgos ir valymo simbolis. Įdėkite lapelį į voką, uždekite žvakę ir užantspauduokite voką keliais lašais vaško. Priglauskite jį prie kaktos, sakydami: (Vardas), nelinkiu tau blogo, pikto nei žiauraus, išlaisvint mano draugą(-ę) nuo savo įtakos prašau. Sudeginkite voką žvakės liepsnoje (tam verčiau panaudoti kokį nors nedegamą – metalinį ar keraminį – indą); sušluokite bet kokius likučius ir užkaskite drauge su česnaku ir žvake.

Lengvai galite išsivaduoti iš nepageidaujamų autoritetų: jei pajusite, kad koks nors žmogus visiškai laiko jus savo valioje ir daro ne pačią geriausią įtaką, atlikite tą patį burtą, tik užkeikime vietoje mano draugą sakykite mane.

~ sukūrė aguona - 9 birželio, 2010.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: