Magiškos moksliukų gudrybės

Įsibėgėjant egzaminų sesijai, matyt, pats metas pakalbėti apie atmintį gerinančias ir mokslų sėkmę užtikrinančias magiškas priemones.

Atmintį stimuliuojantys aromatai. Mokantis egzaminams, rekomenduojama gurkšnoti mėtų ir kmynų arbatą arba kramtyti mėtų lapelius  – geriau įsiminsite informaciją. Į sudėtingiausius konspektų ar vadovėlių puslapius įdėkite mėtos lapelių arba miros, rozmarinų, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais pakvėpintų žalio ir mėlyno kartono skirtukų – vėliau darsyk atsivertę ir perskaitę šiuos puslapius, su protą stimuliuojančių aromatų pagaba tikrai sėkmingai juos įsiminsite, kad ir kaip iš pradžių būtų sunku visa suprasti. Jei norite, kad mokslų srityje sektųsi ne tik per egzaminus, bet visą semestrą, pasiruoškite tokio aliejų mišinio: 8 lašai mirų eterinio aliejaus, 6 lašai mairūnų aliejaus ir 4 lašai šalavijų aliejaus. Šiuo aliejumi patepkite kelis kartono gabalėlius ir palaikykite mėnulio apšviestoje vietoje (matyt, geriausia ant palangės) per naktį, kai mėnulis bus pilnas. Po to įsidėkite po kortelę į sąsiuvinį, rankinę ar kuprinę, su kuria einate į mokyklą/universitetą, nemėgstamiausio dalyko vadovėlį ir taip toliau.

Kai sunku susikaupti. Dienomis, kada jaučiatės pervargę, skauda galvą ir sunku koncentruoti dėmesį, o mokytis vis tiek reikia, nepamainomu dalyku taps rozmarinas.

Iš kelių šakelių šviežio rozmarino (geriausia – auginto savame sode, bet tiks ir pirktas bet kurios maisto parduotuvės daržovių ar prieskonių skyriuje arba turguje) išsivirkite apie litrą arbatos ir mažomis dalimis gurkšnokite ją visą dieną. Be to, galima įlašinti kelis lašus rozmarinų eterinio aliejaus į bekvapį veido kremą ar šaukštą migdolų aliejaus ir retkarčiais tokiu mišinuku pamasažuoti smilkinius. Rozmarinų kvapas didins darbingumą, suteiks žvalumo ir padės susikaupti.

~ sukūrė aguona - 9 birželio, 2010.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: