Namų kenkėjais galima atsikratyti be smurto

Kai kurios raganos tikina galinčios susikalbėti su gyvūnais. CHA. Nors, be abejo, sunku paneigti, kad jas mėgsta katės ir šunys – manau, tai susiję su stipria bioenergetika ir teigiamų emocijų skleidimu. Bet kuriuo atveju, magija užsiimantis žmogus turi gyventi harmonijoje su savimi ir gamta. Viena pagrindinių magijos taisyklių – vertinti gyvybę. Net su kenkėjais turėtumėte elgtis humaniškai, jei nenorite, kad kada nors ir jus priplotų kaip tarakoną (pamenate sugrįžtančių nuopelnų taisyklę?)

Šiam kartui – burtas, kuris padės jums be kruvinų pelėkautų ir žiurknuodžių atsikratyti pelių. Jos tiesiog išeis iš jūsų namų.

Prireiks: pelės paveikslėlio, kamparo ar naftalino tablečių, trijų juodų žvakių, saujos lęšių (ar kitokių stambių kruopų, kurios ne itin patinka pelėms) ir šluotos.

Ant grindų išdėliokite kamparo tabletes ratu aplink pelės paveikslėlį. Uždekite žvakes, jas sustatykite trikampiu aplink tablečių ratą. Aplinkui jas išbarstykite lęšius taip, kad sudarytų dar vieną apskritimą. Sugalvokite ar pasirinkite jums žinomą smagią melodiją ir paniūniuokite tokią dainelę: “Pele, pele, bėk iš mano namelio, skuosk neatsigręždama. Pasakyk visoms pelėms, kad čia jų laukia greitas galas. Štai mano šluota – išvaikysiu jus iš kiekvieno kampo! Lauk, lauk, lauk iš mano namų.“ Sušluokite lęšius ir išnešę kuo toliau nuo namų išmeskite. Tabletes išdėliokite tose vietose, kur, jūsų manymu, galėtų pasirodyti pelė. Paimkite šluotą ir simboliškai iššluokite visų kambarių, kur landžiojo pelė, kampus.

Paprastesnis būdas, tam neprireiks ir magiško ritualo – tiesiog kelias naktis iš eilės palikite visuose kambariuose ant grindų pribarstę šaltmėtės lapų; sako, pelės negali pakęsti jų kvapo.

~ sukūrė aguona - 9 birželio, 2010.

2 atsakymai to “Namų kenkėjais galima atsikratyti be smurto”

  1. kur tu lapu gauti ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: