Burtai besimokantiems

Šalavijo burtai. Kas gali būti geriau artėjant egzaminui ar sunkiam kontroliniam darbui, nei romėnų išminties ir sveikatos augalu vadintas šalavijas? Prireiks: 2 žvakių: mėlynos ir violetinės, saujos šalavijo lapelių, aromatinės lempos, smilkyklės ar karščiui atsparaus indelio.

Išsivirkite šalavijo nuoviro, keletą lapelių pasilikite (idealiausia, jei šalavijas būtų šviežias ir nuskintas iš jūsų darželio, bet tiks ir džiovintas). Mėlyos spalvos žvakė įkūnija intelektą, protines galias, koncentraciją, violetinė – savitvardą ir kūrybiškumą. Abi žvakes pastatykite ant plokščios didelės lėkštės ar apvalaus padėklo  ir uždekite. Likusius šalavijo lapelius išbarstykite ratu apie jas. Žvelkite į žvakių liepsną ir susitelkite ties tikslu, kurio norite pasiekti (trokštamu gauti pažymiu ar kitokiu norimu rezultatu). Taip susikoncentravus teks pasėdėti, kol sudegs po pusę žvakės (kuo ilgiau koncentruojatės ties savo tikslu, tuo daugiau energijos ir valios įdedate į jo išsipildymą). Tada sudėkite šalavijo lapelius į nedegantį indą ar aromatinę klrosnelę ir žvake juos padekite. Įkvėpkite smilkstančių šalavijų aromato ir toliau galvokite apie savo norą. Kai lapeliai sudegs, mintyse atsisveikinkite su ugnimi ir užpūskite žvakę. Ritualo metu (kol galvojate apie savo tikslą) patartina mažais gurkšneliai gerti šalavijų nuovirą.

Tą patį ritualą galima išmėginti su rozmarinu, kuris nuo seno žinomas kaip žvalumo ir proto guvumo suteikiantis augalas. Rozmarinas aktyvina smegenų veiklą.

Pagalba norintiems tapti pirmūnais. Nedidelis ritualas gali palengvinti mokymosi procesą ir pridėti sėkmės…

Prireiks: ilgo mėlyno siūlo, keturių oranžinių sagų ar karoliukų, dviejų mėlynų žvakių, jūsų mėgstamo kvapo smilkalų, keleto saujų žemės moliniame vazonėlyje, tuščios degtukų dėžutės.

Uždekite žvakes ir smilkalus. Paimkite siūlą, verkite vieną po kitos sagas (ar karoliukus) vienodu atstumu viena nuo kitos. Su pirmąja sakykite: Pirmuoju žingsniu užsitikrinu savo padėtį – nerimas dėl pažymių manęs nebekankina. Su antrąja saga sakykite: Antrasis žingsnis neleis man blogai pasirodyti kitų akyse (tėvų, dėstytojų, moksladraugių – aut.past.). Su trečiąja sakykite: Trečiuoju žingsniu garantuoju sau sėkmę, sieksiu jos iržengsiu dar toliau. Verdami ketvirtąją sagą, tarkite: Paskutiniu žingsniu baigiu savo burtą, patys aukščiausi laimėjimai bus skirti man. Paimkite siūlu pervertas sagas, įdėkite į vazonėlį ir “pasodinkite“ – kuo geriau užberkite žemėmis. Tai darydami, sakykite taip: Šio burto ir žemės galia susijungia, mano sėkmės gyvybė jau bunda. Po poros minučių ištraukite vėrinį iš žemių, nuplaukite, sudėkite į dėžutę ir saugiai paslėpkite (geriausia – netoli tos vietos, kur mokotės). Nelieskite kuo ilgiau (kol baigsite mokslus 😉 ).

~ sukūrė aguona - 10 birželio, 2010.

2 atsakymai to “Burtai besimokantiems”

  1. O jei atlikdama burtą netyčia ne taip žodį ištariau, bet po to pasitaisiau nieko ? ir kokia reikšme turi smilkalai burtuose??

    • Jei pasitaisėte, nieko baisaus.
      Smilkalai, jei juos tinkamai pasirenkame (suderintus su ritualo tikslu), turi aromaterapinį poveikį ir padeda įsijausti į būtent tą nusiteikimą, kurio reikia; maža to, jie veikia misų pasąmonę kaip archetipas (kylantys aukštyn jų dūmai yra labai senas simbolis žmonijos atmintyje, tai tarsi metafora “norams, einantiems į dangų“).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: