Spindinčiai odai

Žavus receptas sveikai ir tarsi vidinę šviesą skleidžiančiai odai. Mmmm… J.W. Waterhouse, 'Flora'

Prireiks: po saujelę medetkų ir rožių žiedlapių, saujelės ramunėlių žiedų, saujelės rozmarino lapelių, ryto rasos (surinktos palikus lauke nakčiai storo audinio gabalėlį; jį nugręžkite į indą), citrino kristalo (vadinamojo citrinuko; tiktų ir gintaras).

Sudėkite augalus į dubenėlį ir užpilkite verdančiu vandeniu. Palikite ataušti, tada nusunkite žoleles. Į gautą mišinį įlašinkite trylika lašų rasos ir įdėkite citrino kristalą. Laikykite užpilą šaldytuve 12 valandų, kol citrino sukauptos saulės šviesos galios persiduos skysčiui. Tada išimkite kristalą ir patepkite užpilu mažytį savo odos lopinėlį. Palikite nenuplovusi maždaug dešimčiai valandų, kad įsitikintumėte, ar jūsų oda nėra alergiška kuriai nors sudedamajai šio mišinio daliai.

Norėdama visą odą patepti užpilu, supilkite jį į indelį su purkštuku. Pirma nusiprauskite, o tada apšlakstykite oą ir leiskite nudžiūti. Geriausia vartoti ryte, ką tik atsikėlus. Jei pakartosite procedūrą kelias dienas iš eilės, jūsų oda įgaus sudedamųjų užpilo dalių saulės energijos ir skleis gražų, vaiskų spindesį.

Užpilą be kristalo laikykite šaldytuve. Jis nėra skirtas laikyti ilgai, todėl kas keletą dienų (keturias-penkias) reikėtų pasiruošti naujo. Prieš pakartotinai naudojant citrino kristalą, jį reikia nuplauti po tekančiu vandeniu ir naujai įkrauti – geriausia visai dienai palikti jį vietoje, apšviestoje tiesioginiais saulės spinduliais. Vietoje citrino kristalo puikiai tiks ir natūralus gintaras.

~ sukūrė aguona - 12 birželio, 2010.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: