Sudaužytos širdies gydymas

Magija gali padėti jums įveikti meilę be atsako.  Tam prireiks laiko, tačiau meilė, kuri stumia jus į dvasinę krizę, tikrai nėra pozityvu (nebent jūs – kuriantis menininkas, kuriam vardan įkvėpimo neprošal gerokai pasikankinti). Jei nepadeda jokie apžavų burtai ir smulkios gudrybės priešingos lyties dėmesiui patraukti, galbūt jums tiesiog nelemta būti su nusižiūrėtu asmeniu. Šis pusiau psichologinis, pusiau maginis metodas padės jums nustoti ko nors tikėtis ir užsiimti kitos simpatijos paieškomis.

Prireiks: stiklainio; kelių didelių saujų pupų ar stambių karoliukų.

Raskite tinkamą vietą, kur galėsite pastatyti stiklainį su pupomis – tiktų vieta, kur kasdien galėtumėte jį matyti. Kas vakarą ir kas rytą į stiklainį įmeskite po pupą, šnabždėdami: “Kuo daugiau įmesiu, tuo mažiau mylėsiu, ir patikėsiu, kad nelemta buvo. Kuuo daugaiu pupų, tuo greičiau išgysiu, ir netrukus kitas/kita jau mylės mane.“ Kartodami įsivaizduokite, kaip tvirtai užsklendžiaete duris tarp savęs ir jūsų nepastebinčio žmogaus. Matykite, kaip nusigręžiate nuo užrakintų durų, apsisukate ir matote prieš save nuostabų, atvirą, platų peizažą, kupiną žalumos. Šis vaizdas simbolizuoja jūsų šviesią ateitį. Jeigu jums atrodys, kad dar neišgijote, kai stiklainis jau bus pilnas pupų, išpilkite jas lauk ir pabandykite dar kartą. Pasistenkite ir realiame gyvenime atsiriboti nuo jums skausmą keliančio žmogaus. Greičiausiai visiškam išgijimui jums priereiks ne mažiau nei kelių savaičių – meilės jausmų energija stipri ir negreit išsisklaido.

Jei jus paliko mylimas žmogus: yra būdas liautis dėl to kentėjus. Būrimui prireiks: mėlynos žvakės, kempinės (kūnui, o ne indams, plauti), juodo žymeklio, šilko virvelės ar tvirto (geriausia šilkinio) siūlo. Geriausia šių kerų imtis dylant mėnuliui; pageidautina šeštadienį.

Uždekite mėlyną žvakę, atsiklaupkite priešais ją. Paimkite kempinę, prispauskite prie širdies ir sakykite: “Glaudžiu prie širdies šią kempinę, kad sugertų mano skausmą, kol jo širdy nebeliks nė lašo, ir vėl pajusiu pilnatvę. Tegul būna taip, tokia mano valia.“ Pajuskite, kaip  skausmas ir sielvartas  jus palieka. Geriausia vizualizuoti jį kaip iš jūsų krūtinės tekantį juodo rašalo upelį, kurį visą sugeria kempinė. Kai galėsite įsivaizduoti, kad visas skausmas jau sugertas, juodu žymekliu ant kempinės nupieškite besišypsantį veiduką – jis primins jums, kokius galiausiai vėl tapsite (kai kerai suveiks). Tada paimkite šilko giją ir pervėrę kempinę (jei siūlas plonas, galima tai padaryti su adata; jei ne, teks kempinėje pradurti skylutę) pakabinkite lauke priešais savo langą, kur kasryt galėsite ją matyti. Kabindami kartokite: “Lietau, išplauk mano ašaras, išvalyk mano širdį nuo skausmo. Vėjau, nupūsk mano pyktį, ir veriančią skausmą tolyn. Saule, sušildyk jausmus, grąžink man džiaugsmą gyventi.“ Palikite kempinę kaboti nors mėnesį, kad kiekvieną kartą į ją pažvelgę prisimintumėte, jog tai jums padeda ir kasdien mažina liūdesį.

Jaučiate, kad šio ritualo negana? Paraleliai galite atlikti dar vieną; jis padės jums atgauti pasitikėjimą priešinga lytimi ir nepražiopsoti gražaus, galbūt daug geresnio už buvusį, meilės romano galimybės 😉

Prireiks: migdolų aliejaus, kviečių gemalų aliejaus (nebūtina), rožių, bergamočių ir snapučių (arba geranijų) eterinio aliejaus, tamsaus stiklo buteliuko su dangteliu, popieriaus lapo ir rašiklio, vienos žalios ir dviejų baltų žvakių. Geriausia diena šiam burtui – pirmadienis (Mėnulio diena); idealu, jei tuometinė mėnulio fazė – pilnatis. Šį raminantį, švelnų ritualą galite atlikti tiek kartų, kiek tik norite, (na, gal ne dažniau nei kartą per savaitę) kol pajusite, kad jums pasidarė geriau.

Supilkite po du šaukštelius migdolų ir kviečių gemalų aliejaus į dubenėlį (jei neturite kviečių gemalų aliejaus, tiesiog įpilkite keturis šaukštelius migdolų). Įlašinkite po tris lašus rožių, bergamočių ir snapučių eterinio aliejaus ir viską išmaišykite, pirštu sukdami pagal laikrodžio rodyklę. Tris kartus pakartokite tokius žodžius: “Užpilą maišau, šis užpilas išgydys ir sušildys mano širdį“.  Supilkite aliejų į stiklo buteliuką, tačiau kol kas dar neuždenkite dangteliu. Ant popieriaus lapo nupieškite aukštyn nukreiptą pentagramą. Piešiama taip: Pentagramos piešimo kryptis svarbi: nuo apačios pradedamos piešti “prašančiosios“ arba “kuriančiosios“ pentagramos, o nuo viršaus – “saugančiosios“, “draudžiančiosios“ (daugiausia naudojamos kaip apsauga pradedant ritualą, kad į ritualo erdvę nesibrautų nepageidaujamos dvaselės). Šiuo atveju kuriama gera savijauta, todėl labiau tinka “augimo“, “kuriančiosios“ pentagramos simbolis. Fanatiškai bijantiems satanistų ir spiritizmo praverstų pastebėti, kad šėtono pentagramos smaigalys “žiūri“ žemyn, taip kad pati pentagrama primena ožio galvą, o čia gi baltosios magijos simbolis.

Ant popieriaus lape nubraižytos pentagramos pastatykite buteliuką su aliejais; aplink jį sudarykite trikampį iš vienos žalios ir dviejų baltų žvakių. Uždekite žvakes ir įsivaizduokite, kad iš viršaus spirale į buteliuką leidžiasi auksinės šviesos pavidalo energija, tokia pati kyla nuo trikampio kraštų ir plūsta į buteliuką. Kartokite užkeikimą: “Pakilk, atgaivink gydančia banga, sudužusią širdį užliek. Burtų galios dangaus tikėjimą meile grąžinkit. KOl dega žvakių liepsna, tesisuka burtų malūnas.“ Leiskite žvakėms sudegti. Užsukite buteliuko dangtelį, pažymėkite jį etikete ir laikykite vėsioje tamsioje vietoje. Kiekvieną vakarą, prieš eidami miegoti, šiuo aliejumi petepkite maždaug tą vietą, kur yra širdies čakra, ir ištarkite: “Išgydžiau savo širdį ir vėl tikiu meile.“ Taip pat labai rekomenduojama maudantis kelis lašus šio aliejaus įsipilti į vonią.

~ sukūrė aguona - 16 birželio, 2010.

2 atsakymai to “Sudaužytos širdies gydymas”

  1. ar galima daugiau tokiu burtu su balta magija ?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: