Burtai turintiems antras puses. Kai kankina nepasitikėjimas…

Jau daugybę kartų pabrėžiau, kad magija nėra saugiausia priemonė susikurtiJohn William Waterhouse laimingai meilei ar pritraukti trokštamam asmeniui. Vis dėlto magija gali būti puikus pagalbininkas ten, kur tikrai meilei trukdo kvailos kliūtys, tokios kaip kažkieno pavydumas ir nepasitikėjimas ar kitų žmonių apkalbos. Magiškais būdais padėti sau ir savo antrai pusei būti laimingais – tikrai ne nusikaltimas. Svarbu jausti ribas tarp noro būti laimingiems kartu ir brovimosi į kito žmogaus vidinį pasaulį.

Burtas, padėsiantis sužinoti, ar jūsų antroji pusė neapgaudinėja. Žinoma, tai, kad jums neduoda ramybės toks klausimas, jau yra prastas signalas ir derėtų susirūpinti širdies draugo/-ės elgesiu, o ypač – savo mąstymu. Deja, pasitaiko atvejų, kai būgštavimas yra ne išpūstas, o pagrįstas reikalas. Jei jaučiatės nesaugiai, raskite po vieną baltą, juodą ir pilką žvakę, jūsų vaikino/merginos fotografiją ar pieštą portretą ir eterinio kardamono aliejaus.

Šį burtą naudokite ne dažniau kaip sykį per pusę metų. Jį geriausia atlikti naktį šviečiant pilnačiai. Susiraskite vietą be skersvėjo, kur ramiai galėtų degti žvakės, ir pasistatykite visas tris priešais save. Užlašinkite kelis lašus kardamonų aliejaus ant vatos gabalėlio ar audeklo skiautelės ir įtrinkite juo žvakes. Trindami baltą žvakę, sakykite: “Žvakele balta, žibėk žibėk, jei ji/-s garbinga/-s, degti skubėk.“ Tda įtrinkite juodą žvakę, kartodami: “Žvakele juoda, žibėk žibėk, jei ji/-s išduoda, degti skubėk.“ Galiausiai įtrinkite pilką žvakę, tardami: “Žvakele pilka, žibėk žibėk, jei meilė baigias, degti skubėk.“ Už žvakių pastatykite savo brangiojo ar brangiosios nuotrauką. Kuo skubiau uždekite visas tris žvakeles. Leiskite joms sudegti. Ta, kuri degs ilgiausiai, ir atsakys į jūsų klausimą. Jeigu tai pilkoji žvakė, vadinasi, pastebėjote nerimą keliančius ženklus ne dėl širdies draugo ar draugės neištikimybės, o dėl priežasčių, kurios gali ateityje atšaldyti jūsų santykius. Jei norite sužinoti, kaip to išvengti, verta pasitelkti pranašavimo kerus (pasinaudokite švytuokle arba žr. sapnų burtus.)

Kerai, padedantys įsitikinti, kad antroji pusė jums nemeluoja. Jums prireiks žodyno, plunksnos rašymui, raudono rašalo ir lapo popieriaus. Geriausia šį burtą atlikti per mėnulio jaunatį, antradienį. Ramiai atsisėskite, susitelkite mintimis į trokštamą tikslą – norą atgauti gebėjimą pasitikėti, žinojimą, ar kitas meluoja. Pamirkykite plunksną į rašalą ir tris kartus popieriaus lape užrašykite savo mylimojo/-osios vardą. Rašydami kartokite:

[Vardas], šia plunksna teisybės tave užkerėsiu, kalbėk tiktai tiesą, kai būsi šalia. [Vardas], šia plunksna teisybės tave užkerėsiu, kad neapgautum daugiau niekada. [Vardas], šia plunksna teisybės tave užkerėsiu, kad manęs net žodžiu neišduotum.“

Kai rašalas išdžius, įdėkite šį popieriaus lapą į žodyną ties puslapiu, kuriame yra žodis “tiesa“.

 

Magiškas būdas atsikratyti pavydo priepuolių. Pavydas – turbūt banaliausia priežastis, dėl kurios gali sugesti gražūs santykiai; tiesa, jei taip atsitiko būtent jums, net ir žinant, kad situacija banali, nė kiek ne mažiau skaudu. Prieš rimtai kaltindami savo brangiausią žmogų nebūtais dalykais, susimąstykite apie savo jausmus. Galbūt metas imtis kerų, kurie užgniauš nereikalingą jūsų pavydą – taip ir jūs, ir jūsų pora būsite laimingesni.

Būdami prie upės, ežero ar pajūryje susiraskte juodą akmenėlį – glotnų, maloniai gulantį rankon. Jį naudosite kaskart atlikdami “pavydo tramdymo“ ritualą. Paruoškite dubenėlį drungno, sūdyto vandens (vanduo ir druska geriausiai išvalo neigiamus virpesius ir blogas emocijas) ir uždekite baltą žvakę. Panardinkite savo akmenėlį į dubenėlį ir ištarkite: “Aš apvalau tave nuo ankstesnių patirtų įtakų.“  Kurį laiką pasėdėkite ramiai mąstydami. pabandykite sau atsakyti į klausimus, ar esate normaliai, o gal pernelyg, pavydus; kas verčia jus justi pavydą ir kodėl? Ar jums trūksta pasitikėjimo savimi? O gal tikrai jūsų vaikinas/mergina nuolat flirtuoja su kitais? Žinodami, kas ir kodėl kelia jums pavydą, galėsite geriau su juo kovoti. Įsijauskite į mintį, koks negražus jausmas yra pavydas, pajuskite, kaip jis žeidžia jus ir artimą žmogų, suvokite, kad nuolatinė graužatis ir apmaudas griauna jus iš vidaus. Susigalvokite tik jums veiksmingą, raminantį sakinį-priešnuodį, kurį pažadėkite sau kaip mantrą pakartoti kaskart pajutę pavydą (pavyzdžiui, “Aš esu pasitikėjimo vertas stiprus žmogus. Viskas bus gerai.“) Ištraukite akmenėlį iš vandens ir laikykite delnuose, kol jis išdžius. Mintyse susidraugaukite su juo ir paprašykite sugerti visus jūsų patiriamus neigiamus jausmus, vos tik jie kils. Imkite nešiotis akmenėlį su savimi kaip amuletą. Kai tik intuityviai pajusite, kad jis prisipildė negatyvios energijos, vėl apvalykite jį tuo pačiu ritualu su dubenėliu ir žvake. Tai darydami, įsivaizduokite, kad nusiplauna visas jūsų pavydas. Baigę ritualą pavydo prisisunkusį vandenį iš dubenėlio išpilkite į kanalizacijos vamzdį – ten, kur jam ir vieta.

Merginoms. Jei patraukėte mergišių. Veikiausiai nėra rizikingesnio dalyko, nei mėginti magiškai visam laikui prie savęs pririšti kitą žmogų. Kita vertus, juk pasitaiko tikrų, nepakenčiamų mergišių, kurie įsitikinę, kad vyro pareiga – vaikytis kiekvieną sijoną. Jei jūsų brangiausiasis kaip tik toks, galbūt reikia jį truputį “pagydyti“. Noriu pabrėžti, kad šio ritualo šiukštu negalima naudoti žmogui, kuris nėra – bet norėtumėte, kad būtų – jūsų antroji pusė.

Šiam burtui prireiks: žalios žvakės, kmynų sėklų, žalio medžiaginio maišelio, jo plaukų sruogelės (ar nukirpto nago… fe), aukso spalvos kaspino.

Šie kerai geriausiai veikia juos atliekant penktadienį, vidurnaktį; idealiu atveju – dar ir per mėnulio pilnatį (ar bent jai artėjant). Paprastai užtenka šį ritualą atlikti vieną kartą. Uždekite žalią žvakę; į maišelį įberkite šiek tiek kmynų sėklų (anot žiniuonių, kmynų sėklos stiprina ištikimybę). Į tą patį medžiaginį maišiuką įkiškite ir jo plaukų sruogą ir užriškite maišelį auksaspalviu kaspinėliu septyniais mazgais. Juos rišdama, kartokite tokį užkeikimą:

[Vardas], aš vadinu tave mylimuoju, šiais kerais pririšu tave prie savo širdies, ir tu niekada nenuklysi; šiuo burtu pririšu tavo akis, kad tik mane jos matytų; šiuo burtu pririšu tavo lūpas, kad tik man jos kalbėtų meilės žodžius; šiuo burtu susaistau tavo kūną, kad geistum tik manęs vienos; ir tebūnie taip, kol aš norėsiu. Užkeikiu tave saule ir mėnesiu, užkeikiu tave diena ir naktim, tegu mano kerai išsipildo.“

Tada paslėpkite maišelį po vieta, kur jūsų mylimasis sėdi (pvz., mėgstamas fotelis priešais televizorių ar sofa darbo kambaryje) arba guli (pvz., po čiužiniu). O jei tai neįmanoma, tiesiog pasidėkite jį taip, kad nepastebėtų smalsios prašalaičių akys.

~ sukūrė aguona - 5 liepos, 2010.

4 atsakymai to “Burtai turintiems antras puses. Kai kankina nepasitikėjimas…”

  1. Sveiki o jei neturiu jo plauko sruogo ar jo foto tiktu..?

    • Plaukų sruoga (ar netgi vienas plaukas) yra veiksmingiau, bet ir nuotrauka tiktų.

      • O kaip atlikti burta reikia kad susigrazinti (pririsimo) burta..?

      • Tokio burto išvis nerekomenduoju imtis. Jei sugebėsite atgauti proto ramybę ir emocinį savarankiškumą, sugebėsite pasijusti laiminga – sugrįš pats (laimė traukia žmones, ne kas kita). O jei burtais bandysite pririšti, abiems ilgainiui nuo to bus tik blogiau.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: