Kaip magiškai prasimanyti pinigų

Ne, ne, kalbėsime ne apie švino vertimą auksu, o apie įprastų pinigų “išsibūrimą“, kai jų reikia.

Žinoma, jei ketinate imtis burtų, garantuosiančių jums aukso puodo laimėjimą, greičiausiai esate pasmerkti nesėkmei. Burtais bei nesąžiningais būdais didinti savo pelną kitų sąskaita nėra etiška, bet visi kartkartėmis atsiduriame sudėtingoje situacijoje, kada labai labai trūksta iki mėnesio galo, arba nedidelės sumos trūkumas sugadina svarbų, ilgai planuotą didelį pirkinį. O kur dar brangstančios ar brangsiančios sveikatos apsaugos paslaugos. Taigi, jei nesiryžtate skolintis iš draugų, sunkią minutę finansinio saugumo suteiks šie paprastučiai kerai.

Variantas 1. Būrimui prireiks švariai nuplautos ir dezinfekuotos sidabrinės monetos (dar geriau – kelių; iš bėdos tiks ir ne sidabrinės monetos), trupučio džiovintų mėtų ir mėgstamo puodelio su šaukšteliu.

Pirštais sutrinkite kelis džiovintus mėtų lapelius ir sumetę į puodelį užpilkite stikline verdančio vandens. Kartu įmeskite ir vieną ar keletą švarių monetų. Keletą minučių prisėdę realistiškai pamąstykite apie sumą pinigų, kurios jums iš tikrųjų reikia (DĖMESIO. Šis burtas nėra skirtas gauti didžiulėms sumoms pinigų – dėl tokių verčiau kreipkitės į kokį nors fondą; iš patirties galiu pasakyti, kad sėkmė labiausiai tikėtina, jei stengiatės išsiburti sumą iki 200 Lt, bet nematau priežasčių, kodėl negalėtų pasisekti ir su 1000 Lt, jei jums jų iš tikrųjų reikia). Įsivaizduokite kelius, kuriais jus galėtų netikėtai pasiekti pinigai. Galbūt kas nors grąžins skolą, apie kurią buvote visai pamiršęs, gal šį mėnesį jūsų laukia ne tik atlyginimas, bet ir premija, o gal rasite kelis banknotus, užsiūtus padėvėtų drabužių parduotuvėje pirkto švarko pamušale… Dabar pradėkite maišyti arbatą pagal laikrodžio rodyklę, kad skambėtų monetos, sakydami taip: “Fortūna, padėk man įgyti ko trokštu, laukiami pinigai – pakeliui pas mane!“ Maišykite ir kartokite šiuos ar panašius žodžius tol, kol pajusite apimantį ramybės ir tikrumo jausmą. Visiškai tikėkite, kad pinigai pasirodys ir neskubėdami išgerkite arbatą, o monetas sudėkite į maišelį ir pasidėkite slaptoje vietoje arba įsimeskite į slaptą skyrelį piniginėje (tik neišleiskite!).

Variantas 2. Šis to paties būrimo variantas man ne taip patinka (jis labiau New Age stiliaus), nors, kai trūksta pinigų neatidėliotinam pirkiniui, svarbiai užduočiai atlikti ar pragyventi iki savaitės galo, jis nė kiek ne mažiau veiksmingas nei aukščiau išdėstytasis.

Būrimui prireiks: žalio fetro (toks storas audinys) gabalėlio, dešimt nesmulkintų mėtų lapų, žydro popieriaus ir mėlyno rašiklio, keturių aukso spalvos žvakių ir keturių skirtingos vertės monetų.

Iš fetro padarykite krepšelį ar susukite tūtelę; į ją sudėkite mėtas. Ant popieriaus (dangaus mėlio popierius turėtų simbolizuoti “turtus, nukritusius tarsi iš dangaus“) užrašykite sumą – geriausia, kad ji neviršytų 100 eurų. Įsivaizduojamo kvadrato kampuose ant stalo pastatykite po žvakę ir padėkite po monetą, viduryje pastatykite fetrinį krepšiuką su mėtomis ir padėkite popieruką su užrašyta norima pinigų suma. Uždekite žvakes. Tada prodainiu pasakykite užkalbėjimą: “Mėta, pinigų valdove, meldžiu, papildyk mano piniginę. Prisiekiu, ateityje atidirbsiu už kiekvieną centą, kurį man dovanosi. Pažadu, tam skirsiu visas savo pastangas. Prašau tavęs, tegu šie pinigai pasiekia mane kuo greičiau. “ Šokio žingsneliu apeikite aplink stalą su žvakėmis laikrodžio rodyklės kryptimi, tada ramiai prisėskite ir sutelkite dėmesį į fetrinį krepšelį su mėtomis. Žiūrėdami į jį kurį laiką galvokite, iš kur pas jus gali ateiti pinigai (panašiai, kaip pirmame būrimo variante). Šiaip ar taip, netrukus tapsite truputį turtingesnis.

Įdomu. Angliškai žodis mėta (mint) reiškia ne tik žolelę, bet ir monetų kalyklą.

~ sukūrė aguona - 29 liepos, 2010.

Vienas atsakymas to “Kaip magiškai prasimanyti pinigų”

  1. Very interesting article, thanks. Keep up the good work.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: