Apie Mėnulio poveikį magijoje

Jau truputį rašiau apie tai čia, šiandien ketinu išplėtoti šią temą.

Medikai ir mokslininkai jau seniai įsitikino Mėnulio poveikiu skysčiams ir tuo pačiu “vandeniniam“ žmogui, jo nuotaikai ir sveikatai. Mėnulio fazės lemia ne tik potvynius ir atoslūgius, bet ir kur kas subtilesnių, “eterinių skysčių“ judėjimą, galintį suteikti mūsų veiksmams daugiau magiškos galios arba atvirkščiai, ją susilpninti ar kitaip paveikti. Imantis kad ir pačių paprasčiausių magiškų ritualų, naudinga žinoti, kokiai Mėnulio fazei esant palankiausia juos atlikti.

Priešpilnis mėnuo paprastai geriausiai veikia daugumą žmonių. Mėnuliui esant priešpilnyje, jaučiamės energingesni, vyrauja optimistiškos nuotaikos, būname ne taip lengvai išmušami iš  vėžių. darbai ir gyvenimas atrodo lengvesni nei įprastai. Priešpilnio fazė palankiausia augimą, plėtrą, gausėjimą skatinantiems burtams bei kerams, padedantiems prisikviesti teigiamus dalykus į savo gyvenimą. Priešpilnis – palankus metas kai kuriems gydymo ritualams, jėgų atgavimui po ligos, poilsiui, taip pat niekada nepasikrausite energijos iš gamtos produktyviau, nei mėnesėliui artėjant prie pilnaties. prie pat pilaties priartėjęs priešpilnis mėnulis – vykęs meilės burtų ir ritualų palydovas.

Pilnatis – turbūt įnoringiausia ir sudėtingiausia mėnulio fazė (bet palankiausia magijai), kada suintensyvėja emocijos, padidėja įvairių incidentų bei nelaimingų atsitikimų tikimybė, paūmėja ligos, užaštrėja psichikos ir hormoniniai sutrikimai. Sunkiau tramdomi jausmai, daugelį kankina permainingos nuotaikos arba nemiga, būname irzlūs, todėl padažnėja barnių. Tai gimimo ir mirties laikas – per pilnatį kaip jokiu kitu metu daug gimsta kūdikių, bet ir daugiau nei paprastai ligonių numiršta, jų ligai pasiekus kritinę fazę. Mėnuliui esant  pilnam, daugelis žmonių yra azartiškesni nei paprastai, labiau linkę pasiduoti alkoholizmui bei narkotikams, azartiniams lošimams, persivalgymui, ar stačia galva pulti į aistringą meilės romaną. Kita vertus, pilnaties laiku paaštrėja intuicija, gali net atsiverti aiškiaregystės galios. Tai tinkamiausias laikas ateities būrimui, su gamta ar asmeniniu tobulėjimu  susijusiems ritualams. Būtent per pilnatį visu gražumu pražysta ir labiausiai tinkami magiškiems viralams tampa vaistingieji augalai; pilnatis ypač palanki afrodizinių gėrimų maišymui.

Jei norite atlikti magišką ritualą, bet nesate tikri, kokia mėnulio fazė tam būtų tinkamiausia, pilnatis būtų neutraliausias ir universaliausias sprendimas.

Delčia pasižymi stipriomis traukimosi, nykimo, apsivalymo galiomis – tai idealus metas valyti organizmą, badauti bei atlikti aplinkos valymo, jos energetinio nuskaidrinimo, ritualus. Šios fazės metu galite atsikratyti visko, kas bloga arba ko savo gyvenime nepageidaujate. Nerasite geresnio meto išvaryti iš namų piktą vaiduokliuką ar… nusikratyti įkyraus vampyriškų giminaičių/kaimynų dėmesio. Delčia sustiprina visus uždraudimo, apsaugos, užbaigimo, pašalinimo ir panašius burtus. Praktiniu lygmeniu – galime tai laikyti tam tikra buitine magija – tai geriausias metas peržiūrėti ir susitvarkyti elektroninio pašto dėžutę ar drabužių spintą; nesvarbu, ar pagaliau išmesite visas stalčiuje užgrūstas suplyšusias kojines, ar ištrinsite iš kompiuterio visus nebereikalingus failus – darant tai per delčią, poveikis bus ypač terapiškas.

Netgi galite šiuos buitinius veiksmus suderinti su sritimi, kuri kaip tik tuo metu gyvenime “stringa“. Norite išmokti ko nors naujo, įgyti naujų geresnei pozicijai darbe reikalingų įgūdžių? Išmeskite visus sąsiuvinius ir vadovėlius, iš kurių tikrai nebesimokysite, ir atlaisvinkite vietą naujoms, reikalingoms žinioms. Norite įprasti sveikiau maitintis, o galbūt numesti svorio? Išvalykite šaldytuvą, pašalinkite iš jo viską, kas nebegalioja, pasilikite tik džiuginantį, naudingą maistą. Jei jaučiate, kad atėjo laikas pamiršti buvusius draugus, mylimuosius ar daugybę nervų sugadinusį buvusį bosą bei atversti naują gyvenimo lapą, idealiu ritualu galėtų tapti kontaktų sąrašo peržiūra: ištrinkite el. pašto adresus ir telefono numerius žmonių, apie kuriuos galvoti tikrai nebenorite.

Jaunatis žymi naujo ciklo pradžią. Tai “nulinis taškas“, be galo stiprus augimo, naujos pradžios impulsas. Jaunatis – palankiausia fazė vaiko pradėjimui, taip pat naujo projekto startui. Norėdami kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ar konkrečią situaciją arba ketindami pradėti visiškai naują veiklą, burtų turėtumėte griebtis būtent šiuo metu. Jaunatis – kontempliatyvus, meditacijai palankus metas, kada ypač patartina apmąstyti, kas jums svarbiausia, kaip ir kodėl gyvenate, kas teikia peno jūsų dvasiai ir kaip jums geriausia tobulėti. ATSARGIAI: jei nesate tikri, ar ritualą, kurį ketinate atlikti, tikrai reikia daryti per jaunatį, devynis kartus pamatuokite ir tik dešimtą kirpkite – jaunatis yra klastinga ir, jei ritualo tikslai nesuderinami su jos energija,  gali suteikti jūsų kerams visiškai priešingą poveikį nei tikėjotės.

~ sukūrė aguona - 17 rugpjūčio, 2010.

2 atsakymai to “Apie Mėnulio poveikį magijoje”

  1. Badau už pildyti savo skyreli apie mėnuli šešėlių knygoje , bet pritrūkau legendos apie ji žinoma labiau tinkamos musu šaliai ,gal gali patarti kur butu galima originalesne rasti?

    • Bibliotekoje 😉 Tikrai turėtų būti kokia lietuviškų sakmių ir mitų/legendų knyga. Bet, manau, ta visiems žinoma sakmė apie Saulę-motiną, Mėnulį-jos vyrą (jie abu dar priedo ir brolis su seseria) ir jų dukterį Žemę visai tinka tam “skyreliui“… Ne?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: