Magiška apsauga jūsų kompiuteriui

Atrodo, neįmanoma būtų rasti dviejų labiau nutolusių veiklos sričių kaip elektronika ir magija. BET. Laikai keičiasi, dabartiniai raganiai ir raganos ieško informacijos apie burtus internete (kitaip ar jūs skaitytumėte šitą tinklaraštį?), o robotai, automobiliai ir kompiuteriai ima atrodyti turį sielą ne prasčiau už kokį gyvą padarą (ar pastebėjote, kad besugendąs kompiuteris noriau įsijungia, kai meiliai jį kalbinate? Šiaip ar taip, man tai visada suveikia 😉 ). Taigi, jei jūsų kompiuteryje slypi pernelyg svarbūs duomenys, kad galėtumėte leisti sau juos prarasti dėl įsimetusio viruso, ir nenorite, kad vaizdo grotuvo gedimas sugadintų filmų vakarėlį, pasinaudokite šiais šiuolaikiškais kerais, skirtais technikai apsaugoti.

Jums prireiks: plono kartono gabalo, aliuminio folijos, rašiklio, klijų, lipnios juostos, žirklių ir bengališkosios ugnelės.

Suneškite visą buitinę techniką ir elektroninę įrangą, kurią norite apsaugoti, į vieną vietą. Ant plono kartono nupieškite Uroboros  (Ourobouros) simbolį – gyvatę, ryjančią savo uodegą. (Nupieškite tiek gyvačių, kiek prietaisų norėtumėte apsaugoti). Prie kitos kartono pusės priklijuokite foliją ir iškirpkite gyvatę(-es). Simbolius išdėliuokite ratu, tada uždekite bengališką ugnelę. Virš kiekvieno simbolio ore ugnele išvedžiokite spiralęgeriausia, kad tai darytumėte savais žodžiais kreipdamiesi į Uraną, planetą, kurios energija ir simbolika siejama su naujovėmis, pokyčiais, elektronika ir branduoline pramone (ypač ten, kur naudojamas uranas); paprašykite apsaugoti ir palaiminti jūsų įrangą. Kada bengališkoji ugnelė sudegs iki galo, dvipuse lipnia juostele prie kiekvieno iš prietaisų dugno ar užpakalinės dalies pritvirtinkite po gyvatę: jų neturi matytis (tai svarbu ne tik burto sėkmei, bet ir tam, kad jūsų draugai netrikdytų jūsų klausimais “Kas čia per velnias ant tavo kompiuterio?“). Verčiau niekam nepasakokite, kad atlikote šį ritualą, antraip, sakoma, burtas praras galią.


~ sukūrė aguona - 24 spalio, 2010.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: