Kaip atsikratyti piktavališkų apkalbų

Kai mums ima sektis, gana nuspėjama ir natūrali aplinkinių reakcija gali būti pavydas ir jo sukeltos apkalbos. Deja, pasitaiko, kad pikti liežuviai, nors ir atrodo menkniekis, sugriauna visą laimę ir sugadina gražius žmonių santykius.  Jei tiksliai žinote (ar bent turite tvirto pagrindo manyti, kad neklystate), kas jums kenkia, galite apsisaugoti nuo  šmeižikų ir paskalų skleidėjų, kurie griauna jūsų meilę, draugystę ir karjerą.

Šį burtą geriausia atlikti mėnuliui dylant; nesiskubinkite tuo užsiimti, jei situaciją dar galima šiaip taip pakęsti, taip pat nepulkite kerėti, kol neišbandėte visų kitų, nemagiškų, būdų konfliktui išspręsti. Šiaip ar taip, kerus galima naudoti ne dažniau nei kartą per kelis mėnesius.

Adata išrėžkite jums rūpesčių keliančio asmens vardą ant juodos vaško žvakės (arba vardus, jei jus apšneka ir blogo linki daugiau nei vienas pažįstamas ir konkrečiai žinote, kurie). Pasistatykite žvakę priešais save ant staliuko, apverstos dėžės ar magiško altorėlio (jei tokiu naudojatės) ir pabarstykite aplink ją druskos. Uždekite. Įsivaizduokite žmones/žmogų, kuris jums kenkia, ir tarkite maždaug  tokį tekstą: “Tie, kurie šmeižia ir plaka liežuviais, klausykitės, pakluskit burtų valiai. Užrakinu jums lūpas, pikta kalbančias, ir senos nuoskaudos tegu išgyja. Jūsų žodžiai jau skausmo neteiks – užkeikimu surišu jūsų liežuvius. Teprasmenga jūsų kalbos skradžiai.

Leiskite žvakei sudegti iki galo. Tada jos likučius ir druską suberkite į juodą medžiaginį maišelį. Jį užkaskite sode ar miške ir prislėkite tokiu dideliu akmeniu, kokį tik galite rasti. Druska – viena stipriausių apsauginių ir valomųjų materijų magijoje; ji laikys gandonešius toliau nuo jūsų. Juoda spalva taip pat simbolizuoja apsaugą ir atsiribojimą, uždraudimą.

~ sukūrė aguona - 7 lapkričio, 2010.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: