Ritualas intuicijai sustiprinti

Tęsiant šios dienos ateities pranašavimo temą (žr. skyrių apie krištolo rutulį), ketinu pateikti nedidelį būrimėlį, kuris, jei ir neatskleis jumyse slypinčių aiškiaregiškų galių, tai bent jau suteiks progą patreniruoti ir sustiprinti savo šeštąjį jutimą. Gal tikrai suprasite ką nors naujo ir svarbaus, o gal tiesiog smagiai pasijuoksite. Šiaip ar taip, tai ritualas, itin tinkamas paslaptingoms rudens naktims.

Jums prireiks: tamsaus stiklo indo, vandens, keleto lašų juodo rašalo, gabalo juodo šilkinio ar atlasinio audinio, paprastojo kiečio užpilo.

Burtui tinkamiausia – pilnaties naktis. Saują džiovinto paprastojo kiečio užpilkite verdančiu vandeniu, supilkite į dubenį ir palikite, kol atvės. Išsineškite jį į lauką ir sakykite: “Mėnesėli, suteik savo galios šiam dubeniui – jame aš galėsiu išvysti ateitį“. Nakčiai, jei tik nelyja, palikite dubenį lauke, kad skystis prisigertų mėnulio šviesos (sakoma, ji stimuliuoja kūrybines ir aiškiaregiškas galias). Tik nepramikite – turite jį paimti iš lauko dar neprašvitus, kad saulė neapšviestų. Parsinešęs namo, įvyniokite dubenį į juodą audeklą ir keletą savaičių laikykite indaujoje – kol paprastojo kiečio ir mėnulio galios “įsigers į stiklą“ (išpilkite kiečių užpilą ar bent didžiąją jo dalį lauk, bet neišskalaukite dubens).

Per kitą pilnatį pripilkite dubenį vandens ir įlašinkite rašalo. Tuomet išsineškite jį į lauką ir pastatykite taip, kad vandenyje atsispindėtų mėnulis. Triskart ore perbraukite ranka virš vandens ir sakykite: “Rašalo juodume, Mėnulio slaptume, pasakykite, ką žinoti trokštu šiąnakt.“ Ramiai atsisėskite ir žiūrėkite kažkur ties vandens paviršiumi. Pirmiausia stebėkite mėnulio atspindį, o kai atsipalaiduosite, sutelkite dėmesį į tai, kas slypi už jo – turėtumėte pamatyti vaizdus, kurie bus atsakymas į jūsų klausimą (nors greičiau taip besėdėdami užmigsite ir susapnuosite tą atsakymą, chy chy).

Po kiekvieno tokio ateities spėjimo seanso išskalaukite dubenį kiečio užpilu ir laikykite suvynioję į juodą audeklą, padėję tamsioje vietoje.

~ sukūrė aguona - 14 lapkričio, 2010.

7 atsakymai to “Ritualas intuicijai sustiprinti”

 1. bandei daryti?idomus atrodo

  • Aš dariau šiek tiek kitaip, čia toks, taip sakant, mainstream variantas 😀
   Bet mano tikslas nebuvo vizijos, šiaip, stipresnė intuicija.

 2. kodel cia naudojama tiek juodos spalvos?

  • O ką, turite prietarų dėl juodos spalvos?
   Tamsios, paslaptingos spalvos šiame kontekste asocijuojamos su nepabudusiomis pasąmonės galiomis, paslaptingomis jėgomis. O taip pat ir dėl praktinių sumetimų – tamsiame paviršiuje lengviau atsispindi vaizdai nei spalvingame ar šviesiame.

 3. O ką, turite prietarų dėl juodos spalvos?
  Tamsios, paslaptingos spalvos šiame kontekste asocijuojamos su nepabudusiomis pasąmonės galiomis, paslaptingomis jėgomis. O taip pat ir dėl praktinių sumetimų – tamsiame paviršiuje lengviau atsispindi vaizdai nei spalvingame ar šviesiame.

 4. ka butu galima naudoti vietoj kiecio uzpilo?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: