Burtais padėkite sau pasveikti

Gydymo ritualai paprastai esti patys sudėtingiausi. Sėkmingai gydymo magijai reikia šio to daugiau nei tiesiog išmanyti teoriją ir kokias ligas kokia žolelė ar mineralas gydo. Tačiau jei paprasčiausiai norite padėti savo organizmui įveikti peršalimą ar gripą, o ne išgydytį AIDS apkrėstą vaiką, galite tai padaryti ir nesiekdami energetinės diagnostikos ar kitokių gydymo meno aukštumų.

Jums prireiks: kristalo (geriausia – natūralaus rožinio kvarco, bet tiktų ir kalnų kritolas), baltos žvakės, stiklinės vandens, šaukšto druskos.

Uždekite žvakę ir tyliai sėdėkite laikydami rankose kristalą. Pajuskite, kaip jis šyla. Tyliai, pagarbiai pasikalbėkite su juo: papasakokite apie savo negalavimą, ką negero jaučiate. Paprašykite kristalo sugerti jūsų ligą, ištraukti ją iš jūsų kūno, ir pažadėkite, kad po to jį išvalysite. Sėdėkite ramiai, kol pajusite, kad kristalas pildo jūsų prašymą ir jums darosi truputėlį geriau.

Atsistokite ir akmeniu patrinkite visą kūną, ypaš tas vietas, kur tūno liga (sinusito atveju – abipus nosies, jei sutrikusi virškinamojo trakto veikla – saulės rezginį ir t.t.). Tai darydami ryškiai įsivaizduokite, kaip skausmai ir ligos palieka jūsų kūną – galite juos įsivaizduoti kaip mažas juodas kirmėlytes ar nešvaraus vandens čiurkšles, trykštančias pro odos poras. Palikusi kūną, liga persikelia į kristalą (kaip į kokį dulkių siurblį) ir išnyksta.

Tai atlikę, kristalą tuoj pat įdėkite į vandens stiklinę. Įberkite ten truputį druskos ir pakartokite maždaug tokius žodžius:

Kristale, tapk švarus, tapk spindintis, šviesus. Visos ligos pasitraukia ritualo šio metu. Tolyn plaukit ir negrįžkit – taip ir bus, šventai tikiu.

Palikite kristalą vandenyje kelioms valandoms. Patys apsišlakstykite vėsiu vandeniu ir prigulkite pailsėti. Vėliau vandenį iš stiklinės išpilkite į kriauklę; praskalaukite kristalą ir stiklinaitę švariu vandeniu ir palikite nudžiūti (geriausia atvirame ore).

~ sukūrė aguona - 16 lapkričio, 2010.

Vienas atsakymas to “Burtais padėkite sau pasveikti”

  1. Labai įdomu. Nori tikėk – nori ne… Kaip žaidimas. O gal, jei labai tikėsi, padės… Galima pabandyti :).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: