Kai jausmai išblėsta. Magiškai taikus išsiskyrimas

Mūsuose vyrauja įsitikinimas, kad magija tegali meilę pritraukti – na, dar padėti pakurstyti blėstantį jausmų židinį; kur kas dažniau rašoma apie kerais patobulintą sėkmingą romantiškų santykių pradžią, nei apie jų tęsinį ir puoselėjimą, ar, juo labiau, užbaigimą. Deja deja, ne visada pavyksta išsaugoti gražius jausmus ir ryšius. Pastangos sukaupti ryžtą ir užbaigti nelaimingus santykius gali būti sunkiausia, ką gyvenime patyrėte, o pats išsiskyrimas – skausmingiausia patirtis (ypač jei nejaučiate jokios pagiežos savo antrajai pusei ir netrokštate jo/jos nuliūdinti). Tačiau kartais reikia sukąsti dantis ir tai padaryti –  ir čia galite į pagalbą pasitelkti stebuklingas priemones. Žemiau pateikiu du nesudėtingus ritualus: vienas padės sukaupti drąsą ir rasti reikiamus žodžius pasakyti tą lemtingą “NEmyliu“ – net ir sudėtingiausiais bei juodžiausiais atvejais, o kitas labiausiai tiks paprastesnėms problemoms spręsti – kai jausmai atšalo, bet su savo buvusiuoju/buvusiąja norėtumėte išsiskirti taikiai ar net likti draugais.

Nutraukti skaudinančius santykius

Šis nedidelis drąsos suteikiantis talismanas padės rasti jėgų net sunkiausiam sorendimui įgyvendinti ir pridės sėkmės. Stipriausiai talismanas veiks, jei pasigaminsite jį mėnuliui esant pilnatyje, pageidautina antradienį (bet galima ir kitą dieną).

Jam pasigaminti jums prireiks:    dviejų minkšto raudono audeklo skiaučių        kreidos ar muilo gabalėlio (piešimui ant audinio)         adatos, siūlo ir žirklių                šviežių ar džiovintų jonažolių, peletrūnų ir tūbių lapų         karneolio mineralo            gumos (pakankamai ilgos, kad apimtų jūsų liemenį)

Nupieškite širdutės formą ant vieno iš audinio gabalėlių, sudėkite juos vieną ant kito ir širdelę iškirpkite. Susiūkite abi puses, palikdami poros centimetrų pločio plyšelį žolelėms į vidų sukimšti. Sudėję vaistažoles į širdį, triskart pakartokite maždaug tokį užkeikimo tekstą (galite sugalvoti savo): “Širdie, būk tvirta, širdie, būk akmuo – tai padaryti reikia, ir aš nenusileisiu. Drąsa, užliek mane, padėk atlikti tai, ką padaryt rengiuosi.“ Į ryšulėlio vidurį įsprauskite karneolį – tai pusbrangis akmuo, kuris suteikia jėgos, apsaugo nuo baimės ir neigiamų emocijų. Užsiūkite plyšį širdelės pavidalo pagalvėlėje. Tuomet prie kraštų prisiūkite gumą – pakankamai ilgą, kad apimtų jūsų krūtinės lastą, ir, apsimovus per galvą, talismanas atsidurtų ties jūsų saulės rezginio čakra (po diafragma) bei ten laikytųsi. Nepamirškite po drabužiais mūvėti talismano, kai eisite paskutinįkart susitikti su savo antrąja puse – sakoma, kad jis padeda pajusti tikrą iškalbingumo ir drąsos antplūdį. Šiam susitikimui palankiausia diena gali būti trečiadienis – jis siejamas su Merkurijumi, iškalbos, komunikavimo, kalbėjimosi ir keitimosi informacija simboliu; patartina nebandyti aiškintis santykiu per pilnatį (bent jau tik ką jai prasidėjus), nes galite dar labiau viską sukomplikuoti.

Kai nebemylite, bet norite likti draugais

…ar bent jau draugiškai, be dramos išsiskirti. Tokiu atveju svarbiausia, kad nei vienas iš poros nepasitrauktų su įžeista savimeile – blogiausiu atveju, tebus abu įsižeidę po vienodai 😉 o ne kankinsis kažkuris vienas. Šis ritualas nepakeičiamas, jei su antrąja puse būsite priverstas nemažai matytis ir bendrauti net ir po išsiskyrimo (pvz. jei kartu dirbate).

Jums prireiks:      dviejų plonų balto vaško žvakių           mažo vazonėlio su žemėmis            trijų raudonų gijų (pageidautina šilkinio siūlo, bet nebūtinai)            žirklių         nedidelio rožinio kvarco kristalo kvapiųjų pelėžirnių sėklų ar paruošto sodinti daigelio

Į juodžemio pilną vazonėlį įsmeikite žvakes. Ištempkite tris raudonas ir vieną baltą siūlą tarp jų ir užriškite. Vieną žvakę mintyse tapatinkite su savimi, o kitą – su asmeniu, su kuriuo norėtumėte nutraukti bet kokius romantiškus ryšius. Siūlą įsivaizduokite kaip jausmus ir prisiminimus, kurie jus riša. Kai šis vaizdinys taps pakankamai ryškus, vis dar medituodami jį uždekite žvakes ir paimkite žirkles. Laikydami jas rankose, sakykite šiuos žodžius (prieš tai išmokę mintinai) ir nukirpkite raudonus siūlus kaip nurodyta tekste:

“Šias gijas, kurios sieja mane ir tave, aš nukirpsiu – išlaisvinsiu mus. Iš mano akių į tavąsias kelių nebėra – gija jau nutrūko. [nukirpkite vieną raudoną siūlą] Iš mano kūno į tavąjį kelių nebėra – gija jau nutrūko. [nukirpkite antrą raudoną siūlą] Į tavo širdį iš mano širdies kelių nebėra – gija jau nutrūko. [nukirpkite trečiąjį raudoną siūlą] Tegul nuo šiol mus tik draugystė sieja, O visa kita – teišsklaido vėjas. Tegu nurimsta meilės liepsnos, draugystės saitai sutvirtėja. Tegu kaip noriu, taip ir bus.“

Leiskite žvakėms sudegti iki galo ir visus jų bei siūlų likučius palaidokite vazonėlio dugne po žemėmis. Ant viršaus padėkite rožinį kvarcą – draugystės simbolį. Palaikę jį ten bent pusę dienos, pasodinkite į vazonėlį kvapiųjų pelėžirnių arba, jei tokių neradote, kitokių savo mėgstamų gėlių. Tegu žydi, kaip jūsų nauja bičiulystė 🙂

~ sukūrė aguona - 28 vasario, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: