Draugiškumo ir paguodos kerai

Magija – asmeniškas dalykas. Magiškais ritualais, burtais ir stebuklingų viralų gamyba paprastai geriausia užsiimti vienam; dauguma jų taip pat yra nukreipti į save – savo naudai ar savo asmeniniam tobulėjimui. Šįsyk padarykime ką nors dėl kitų.

Nekaltas būdas padėti žmogui – nesvarbu, šeimos nariui, draugui, mylimąjam ar vos menkai pažįstamam asmeniui – siųsti jiems savo palankias mintis ir gerą, šiltą energiją, kai žinome, kad jiems sunku, ir praverstų truputis papildomų jėgų. Tad paprasčiausias būdas padėti – nuoširdžiai – nuoširdžiai – mintimis ar žodžiais palinkėti stiprybės, greitos nelaimių baigties, palankaus problemos sprendimo ar paprasčiausiai laimės. Jei kažkas iš jūsų pažįstamų kenčia, išgyvena ligą, sunkią netektį ar jiems paprasčiausiai nesiseka darbe, galite artimiausiai progai pasitaikius padovanoti tokiam žmogui pozityvią magišką dovanėlę.

Jums prireiks:          po kelis lašus rožių, levandų, šalavijų ir citrinų eterinio aliejaus          šaukštelio stambiai malto kardamono            saujos baltų rožių žiedlapių (simbolizuoja dvasios stiprybę, draugystę ir simpatiją)

Stropiai sumaišykite visus šiuos ingredientus; tai darydami visąlaik galvokite apie žmogų, kuriam reikia palaikymo, pasistenkite iš visos širdies pajusti užuojautą. Mišinį sudėkite į sandariai užsukamą stiklinį indą ir padovanokite minėtajam asmeniui , perrišę violetiniu (simbolizuoja dvasios stiprybę), žaliu (simbolizuoja turtą ir sveikatą) ar auksiniu (simbolizuoja laimę ir gerovę) kaspinu. Tokį popuri galima laikyti kambaryje, atvirame inde,  kaip kvapo gaiviklį, arba susipilti jį į karštą vonią ir pasimėgauti atsipalaidavimu bei užplūstančia stiprybe.

Žemiau – dar vienas draugystės burtas, padėsiantis jums suprasti asmenis, su kuriais nelabai sutariate; sužavėti naujai sutiktą žmogų, su kuriuo norėtumėte susidraugauti; pakurstyti atvėsusią bičiulystę su draugu(-e), kuris nuo jūsų kiek nutolo, ar pritraukti seną pažįstamą, su kuriuo būtų smagu atnaujinti santykius. Šį receptą patartina naudoti tik nuošordaus draugiškumo jausmo vedinam, o ne siekiant asmeninės apčiuopiamos naudos (pvz. apžavėti potencialų verslo partnerį ar darbdavį), kitaip poveikis gali būti toli gražu ne toks, kokio pageidavote (galite, pavyzdžiui, įsigyti prielipą, kurio įkyraus draugiškumo ilgainiui visai nepageidausite, ar susikurti trikdančiai familiarius darbo santykius, kuriuose bus nuolat lendama į jūsų asmeninį gyvenimą).

Jums prireiks:      2 arb.šaukštelių kmynų sėklų          2 arb.š.džiovintų smulkintų krapų               2 arb.š.džiovintų maltų mairūnų                cinamono lazdelės                      šaukštelio malto muskato

Visą šį žavų mišinį reikėtų užplikyti arbatinuke ir palaikyti apie 10min prieš geriant, arba, dar geriau, užplikyti karštu vandeniu puode ir dar truputėlį pavirinus nukošti į arbatinį. Egzistuoja ir mažiau malonus (gali būti, kad veiksmingesnis) būdas – kramtyti tokių žolelių mišinį. Nesvarbu, ar kramtydami juos, ar gerdami arbatą iš draugiškų augalėlių, galvokite apie žmogų (ar žmones), kuriems jaučiate draugiškumą ar norėtumėte pagerinti tarpusavio santykius ir geriau suprasti vieni kitus. Bus lengviau, jei priešais save pasidėsite jų nuotrauką.

Jei susipykote su bičiuliais ar šeimos nariais ir norite susitaikyti, atsiprašyti ir/ar atleisti jums padės paprastutis liaudiškas burtas.

Jums prireiks:       saujos našlaičių žiedų      didelio žiupsnio builių        šaukšto smulkintų rozmarinų     saujelės šalavijo lapų        dviejų baltų žvakių

Našlaitės ir rozmarinas simbolizuoja atsiminimus, builis – nuoširdumą, šalavijas  – išmintingą elgesį ir vertybių perkainojimą. Visas šias žoleles sumaišykite ir žiedu išberkite dideliame (geriausia stikliniame ar metaliniame) padėkle, o į vidurį pastatykite abi žvakes. Aštuonias dienas iš eilės kas vakarą uždekite jas ir žiūrėdami į ugnį pamąstykite apie žmogų, su kuriuo nesikalbate, bei priežastis, dėl kurių susipykote. Ar tikrai jos tokios svarbios? Jei taip, ką reikia pakeisti, kad šią problemą išspręstumėte? Mintimis paprašykite jo/jos atleidimo, nusiųskite jiems mentalinį vaizdinį, kaip jūs susitaikote.

Tiesa, jei kaip užsispyręs senas ožys esate įsitikinę vien savo teisumu, o šį burtą naudojate tam, kad palaužtumėte kieno nors valią ir priverstumėte atsiprašyti (taip pamalonindami savo savimeilę), gerų rezultatų galite net nesitikėti. Taip pat šis burtas neišspręs sudėtingesnių bėdų, dėl kurių susipykote, tik padės pašalinti neigiamas emocijas (priešiškumą, nuoskaudą, apmaudą), kurios blokuoja jų sprendimo, kompromiso ieškojimus.

~ sukūrė aguona - 5 balandžio, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: