Sėkmei kelionėse

Artėja vasara – atostogų ir kelionių metas, tad norėčiau pasidalinti su jumis ritualu, skirtu užtikrinti sėkmę ir apsaugą tiek keliaujant atostogų metu, tiek išvykus darbo reikalais. Ypač patartina šių burtų griebtis prieš vykstant labai toli nuo namų, į tolimą užsienio šalį, arba jei artėjanti išvyka kelia jums nerimą. Galbūt šis ritualas ir neišburs gero oro pajūryje, bet padės išvengti pavojų, traumų ir rimtesnių nesklandumų.

Jums prireiks:    imbiero šaknies             trijų geltonų juostelių                 mažos medinės dėžutės ar skrynutės

Pasirinkite imbiero šaknį, kuri forma jums bent kiek primintų žmogišką pavidalą (na, bent jau turėtų penkias atšakas, kurios atstovaus keturias galūnes ir galvą). Jei nepavyksta parduotuvėje rasti tinkamos imbiero šaknies, rinkitės ženšenį – jų šaknys kur kas dažniau primena žmogišką pavidalą.

Geriausia burtą atlikti trečiadienio ar ketvirtadienio vakarą (geriau, kad tai nebūtų delčios metas). Švarią šaknį pasidėkite ant kelių ir pasistenkite įžvelgti joje žmogeliuką (pabandykite su juo susitapatinti, arba įsivaizduokite, kad jis reprezentuoja į kelionę vyksiantį jūsų šeimos narį, kurį norite apsaugoti). Užriškite tris juosteles ant atsikišusių šaknies ataugų (“galūnių“; neriškite juostelės ten, kur įsivaizduojate padarėlio kaklą). Užrišę kiekvieną mazgelį, jį pabučiuokite, svajodami apie fantastišką sėkmę kelionės metu. Kartokite žodžius: “Visų mano gyvenimo kelionių metu, saugok mane nuo kivirčų paikų. Saugok nuo baimės, ligų ir pavojų – parvyksiu saugiai, nenusivaręs nuo kojų“. Paguldykite figūrėlę į dėžutę ir padėkite šią sausoje ir vėsioje vietoje, kur jos niekas neras. Rekomenduojama šį ritualą pakartoti (taigi, užrištas juosteles pakeisti) kas pusę metų, o prieš kiekvieną rimtesnę kelionę išimti šaknį ir palaikyti ją rankose, mintimis paprašyti apsaugos.

~ sukūrė aguona - 21 gegužės, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: