Įsilieti į priešišką aplinką

Ar yra tekę patirti nemalonų jausmą, kad tam tikroje kompanijoje ar vietoje esate visiškai nelaukiamas? Žmonės mandagiai sveikinasi, bet vos jums nusisukus dirbtinė šypsena dingsta nuo veido. O gal netgi atvirai konfrontuojate? Žinoma, daugeliu atveju nesinori ir tikrai nebūtina asimiliuotis su aplinka, kuri jums nekelia jokių malonių jausmų, ir geriausia tiesiog visiems eiti savo keliais. O kaip tada, kai esate priverstas vėl ir vėl matyti su jumis šaltai besielgiančius žmones? Jeigu tai – jūsų išrinktosios ar išrinktojo šeima, su kuriais nori nenori teks taikstytis ir dar bandyti kurti šiltus santykius, arba arogantiškas kolektyvas jūsų svajonių darbovietėje, į kurią taip sunkiai sekėsi pakliūti?

Štai tada jums ir pravers magijos įgūdžiai. Siūlau išbandyti vieną iš paprastų ritualų, padėsiančių nustelbti išankstinį neigiamą atitinkamų žmonių nusistatymą ir pradėti harmoningesnį bendravimą. Bet PIRMIAUSIA, prieš griebdamiesi burtų, paklauskite savęs: kodėl tai darau? Galbūt šis šaltas elgesys man tik vaidenasi, galbūt žmonės, su kuriais kol kas nesutariu, yra tiesiog santūrūs, nes kol kas nelabai mane pažįsta; galbūt tik laiko klausimas, kada imsime gerai sutarti ir neprireiks jokių burtų?Ar ta kompanija, kurioje mėginate pritapti, tikrai verta jūsų pastangų? Šie ritualai skirti tik tuo atveju, kai esate tikrai nemėgstamas aplinkoje, kuri jums svarbi, ir tai perkūniškai trukdo jums gyventi.

Pirmieji kerai. Geriausia juos atlikti antradienį, prieš patekant jaunačiai. Esant itin nepalankiai situacijai ar baisybiškai užsispyrusiems aplinkiniams, gali prireikti pakartoti šį ritualą porą-trejetą kartų.

Jums prireiks:       15×15 cm dydžio kartono kortelės               rašiklio (tik ne juodo)            margų akmenukų                     rausvos žvakės                     maišelio ar vyniojamojo popieriaus gabalo

Skirtingų akmenukų turėtumėte susirasti tiek, kiek jūsų nemėgstančioje grupėje yra žmonių (parinkite kiekvienam individualų, kuris simbolizuos tik tą asmenį). Ant kartono nubrėžkite didelį apskritimą; jo centre – dar vieną, mažesnį. Iš centro lygiais atstumais nubrėžkite tiek linijų iki išorinio apskritimo krašto, kiek yra žmonių, kuriuos norite palankiai nuteikti (DĖMESIO: šis burtas nėra skirtas žavesiu įveikti VISUS kada nors jūsų nemėgusius žmones; jo tikslas – tik patraukti į jūsų pusę vieną konkrečią, uždarą kompaniją). Centriniame apskritime užrašykite savo, o palei kiekvieną liniją – po kito žmogaus vardą. Išsirinkite iš akmenukų tą, kuris, jūsų nuomone, geriausiai atitinka jus, ir paguldykite jį apskritimų centre. Parinkite akmenukus ir kitiems. Kiekvieną iš jų palaikykite rankose, įsivaizduodami atitinkamą asmenį, ir pavadinkite vardu. Tada padėkite akmenuką ant atitinkamos rato linijos. Užsidegę rožinės spalvos žvakę, stenkitės įsivaizduoti visus šiuos žmones. Tada tarkite tokį tekstą: “Prieikite arčiau, pajuskit šilumą širdies, prieikite arčiau, draugystę pamatykit akyse, prieikite arčiau, mane pažinkit, prieikit ir pamilkite mane“. (Kaip jau veikiausiai supratote iš užkeikimo teksto, jei esate persipildę apmaudo, pasipiktinimo, kerštingumo ir pagiežos, nieko iš tų kerų jums neišeis. Turite būti pasiryžę atleisti ir susidraugauti. )

Kartodami būrimo žodžius, patraukite visus akmenukus centro link po pusę centimetro ir įsivaizduokite, kaip suartėjate su ta kompanija, su jumis imama šilčiau elgtis. Taip pamažu po vieną vis traukite akmenukus vis arčiau centro, kol jie visi atsidurs viduryje. Tada sudėkite visus akmenukus į medžiaginį maišelį ar suvyniokite į popierių ir nešiokitės sus savimi visad, kai tik einate susitikti su minėtaisiais žmonėmis – tol, kol pajusite, kad jie tapo jums malonesni.

Antrieji kerai. Jiems tinkamiausias laikas bus kuris nors priešpilnio mėnulio vakaras.

Jums prireiks:    keletos vienodo ilgio vilnonio mėlyno siūlo atkarpėlių         vienos baltos vilnonio siūlo atkarpos (tokio pat ilgio)               mėlynos žvakės       

Paimkite vieną mėlyną siūliuką. Suriškite abu galus, kad gautumėte žiedą. Tuomet kito mėlyno siūlo galą perkiškite per šį žiedelį ir vėl suriškite galus (taip gausite sunertus du žiedukus). Trečiąją siūlo atkarpą perkiškite per antrąją, ir taip raišiokite, kol turėsite neilgą mėlynų siūlo apkritimų grandinėlę. Tai darydami, kartokite tokius žodžius:

Apskritimas apskritime, ratas rate, ar tampu [čia įvardykite žmonių grupę, kuriai norite priklausyti] nare(-iu). Visų dangaus žvaigždžių vardu, lai tampa šie žmonės mano draugais, mano šeima, teišgirsta jie mano kvietimą, tepriima į savo gretas 0 teįvyksta tai, ko trokštu.“

Dabar įsivaizduokite save, apsuptą ir maloniai sutinkamą šių žmonių. Kai jau galėsite aiškiai ir su smulkmenomis įsivaizduoti šią situaciją ir tą vaizdą išlaikyti prieš akis (tai ne taip lengva!), paimkite balto siūlo gabalėlį ir sujunkite juo mėlynų siūlelių grandinės pradžią ir galą. Tuomet sakykite tokį tekstą:

Aš tapsiu naująja jungtimi mūsų rate, sujungsiu visus draugėn, būsiu vertinama(-s) už tai, kuo esu ypatinga(-s). Aš būsiu šios kompanijos dalimi taip ilgai, kaip tik to norėsiu.“

Ėstatykite žvakę į žvakidę ir apjuoskite šią iš siūlų surišta grandinėle. Uždegdami žvakę, kartokite trečiąją magiškų žodžių dalį:

Ugnies galia tarnauja šiam burtui, nei blogiui nei skriaudai neleis įsikurti. Te burtas suteiks šis, ko trokštu seniai – tebus taip, kaip noriu, tepadės man kerai.“

Tegu žvakė dega dar bent valandą. O vėliau surinkite visas kerint panaudotas priemones ir mažiausiai mėnesį jų nelieskite, laikydami paslėpę saugioje vietoje.

~ sukūrė aguona - 22 gegužės, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: