Labai paprastos priemonės grožiui

Kadangi sulaukiau pageidavimo, įdedu dar porą paprastų receptų-būrimėlių-patarimų, kaip puoselėti savo natūralų grožį. Visiems vyrijos atstovams, atsitiktinai atklydusiems į šį tinklaraštį, rekomenduoju žemiau esančius straipsnius – iškart galite pajudėti prie jų, nes čia bus neįdomu.

Gražiai odai. Mūsų grožis priklauso nuo vidinės būsenos net daugiau, nei dažnai manome. Todėl, jei jau rūpinamės kūnu, išore, kodėl nepasirūpinus ir atgauti vidinę ramybę? Skaistus veidas, spinduliuojantis vidinę ramybę, harmoniją ir pasitenkinimą – va čia tai tikras grožis!

Jums prireiks: natūralaus jogurto      šviesiai mėlynos žvakės          mėgstamų smilkalų

Apie jogurtą: šįkart reikės to, paprastojo, kuris yra kefyro skonio ir, deja, nekokio kvapo. Daugiausia veikliųjų medžiagų turi avies pieno jogurtas (jo beveik kiekvieną ketvirtadienį būna Tymo turguje, Užupyje). O jei neturite galimybių ten nueiti, puikiai tiks ekologiškas “BIO“ jogurtas (pagamintas Lietuvoje), kurio rasite įvairaus dydžio indeliais bet kurioje maisto parduotuvėje. Geriausia rinktis ekologišką jogurtą, nes tada bent galite būti tikra, kad jame nebus jokių medžiagų, kurios galėtų sukelti jums alergiją ir tik pakenkti odos būklei. Beje, kai kuriems odos tipams labai tinka ir trinto banano kaukė.

Žodžiu, nusiprauskite veidą, kaklą ir iškirptę šiltu vandeniu, susiriškite plaukus, jei jie ilgi. Galite pasileisti mėgstamą (geriau ramią) muziką. Uždekite žvakę. Išsitepkite veido, kaklo iš priekio ir iškirptės odą šaltu jogurtu, sakydamos: “Prašau apvalyti mano kūną ir sielą. Noriu vėl būti graži ir gaivi tiek kūnu, tiek jausmais“. Įžiebkite smilkalą. Juo ore nubraižykite apskritimą pagal laikrodžio rodyklę (cikliškumo, amžinybės, harmonijos simbolis; galite pasirinkti kitą jums svarbų ženklą), paskui tiesiog palikite smilkyklėje susmilkti. Pasėdėkite ramiai, užsimerkusi, arba stebėdama žvakės liepsną, bent 10-15 minučių. Negalvokite, kokia būsite laiminga po to. Pagalvokite, kokia patenkinta esate dabar, pasidžiaukite tuo, ką turite, pažadėkite sau labiau save ir kitus mylėti, skirti daugiau laiko prasmingai veiklai ar tiesiog atsipalaidavimui, mažiau stresuoti. Jogurto kaukę nuplaukite vėsiu vandeniu ir leiskite savaime nudžiūti. Neužpūskite žvakės – tegu sudega iki galo.

Kaip išmokti jaustis gražiai?  Dažnai susiduriu su atvejais, kai gražios merginos tiesiog nesijaučia esančios gražios, ir taip tik naikina savo grožį. Ir atvirkščiai, vidutinių veido bruožų panelės tiesiog spindi – nes jos gražios sau, o juk mokėjimas jaustis gražiu ir sukuria tikrąjį grožį. Bėda ta, kad, kad ir kaip objektyviai fantastiškai atrodytume, nebūsime patenkintos, kol neišmoksime jaustis gražios. Ši savijauta ir reali išvaizda dažnai neturi nieko bendra tarpusavyje. Todėl ištraukiau iš stalčiaus kerus, kurie pasidės suprasti ir prisiminti, kokios gražios esate.

Prireiks:  džiovintų šalavijo lapelių          veidrodžio     šukų, segtukų, etc.

Puodelyje užplikykite šalaviją verdančiu vandeniu. Pavilgykite skystyje vatos gabalėlį ir juo nuvalykite veidrodėlį, kartodama: “Veidrodėli, būk skaidrus, veidą tikrąjį parodyk; grožį, sklindantį iš sielos gelmių man atverki ir parodyki, meldžiu.“ Tuomet imkite šukuotis. Gražiai susišukuokite – taip, kaip sau patinkate, galite susisegti ar kokiomis fiksuojamosiomis priemonėmis suformuoti plaukus. Tiesiai ir patogiai atsisėskite priešais veidrodį, įkvėpkite šalavijų aromato iš puodelio ir pažvelgite sau į akis. Žiūrėkite atidžiai ir neatitraukite žvilgsnio tol, kol pasijusite lyg panirusi į veidrodį. Įsivaizduokite save prasiskverbiančią pro savo atspindžio veidą lyg pro rūką, gilyn į savo gelmes, ir iškeliančią į paviršių tai, kas gražaus ir tikro slypi jūsų viduje. Pažvelkite į save dar sykį ir pasistenkite nuoširdžiai pasigėrėti asvimi: kaip spindi jūsų oda, koios gražios akys ar plaukai. Tarkite sau: “Aš esu graži, aš ypatinga, dabar tikrai žinau, kad dvasios grožio man nestinga. Tebus taip visada – kaip iš vidaus, taip išorėj graži“. Kuo dažniau atliksite šį burtą, tuo stipriau jis veiks. Tik saugokitės – nepasikelkite į puikybę, kitaip išorinio grožio šaltinį – jūsų dvasios turtą – it vėjas nupūs 😉

~ sukūrė aguona - 20 birželio, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: