Kaip atsikratyti blogų įpročių

Jei skaitote šitą straipsnelį, tikriausiai turite įprotį, kuris veda aplinkinius iš proto, ir norėtumėte jo atsikratyti. Tai net nebūtinai turi būti kažkas siaubingo (kaip besaikis rūkymas ar, neduokdie, alkoholizmas); galbūt tai paprasčiausia smulkmena, kuri juodai pakyrėjo; nedidelė nesąmonė, nuo kurios negalite atprasti nuo vaikystės. Pavyzdžiui, nuolatos išsvaidote nešvarius skalbinius po visą vonią ir taip juos paliekate. Galbūt negalite liautis garsiai skalambyti šaukšteliu, kai maišote arbatą (su valgymu, manieromis prie stalo ir apskritai, virtuve susijusiais įpročiais greičiausiai galima įsiutinti tuos, su kuriais gyvenate, šiam blogiui konkurentu gali būti tik netinkamas vonios kambario naudojimas!), o gal nuolat kramtote nagus ar pamirštate išjungti sandėliuke šviesą. Kas tai bebūtų, to neabejotinai galima atsikratyti sutelkus valios pastangas; tačiau, žinia, atprasti nuo dalykų, kuriuos kartojai begalybę kartų, yra labai sunku. Todėl galite sau padėti (tik nemanykite, kad tada galite absoliučiai nebesistengti!) šiais paprastučiais kerais. Geriausia, žinoma, jei jų griebsitės ne anksčiau, nei išbandysite visas kitas priemones blogiems įpročiams išnaikinti.

Prireiks: kelių sausų, lengvai lūžtančių šakelių, juodai rašančio žymeklio, molinio vazonėlio ir juodos žvakės.

Palankiausia imtis šių burtų dylant mėnuliui, jei įmanoma, dar ir vidurnaktį (prieš pat einant miegoti). Ant kiekvienos šakelės užrašykite po netikusį įprotį, kurio norėtumėte atsikratyti (tuo atveju, jei tokių daugiau nei vienas). Visus pagaliukus pasikiškite po čiužiniu savo lovoje (arba įgrūskite po šeimos nario, kuriam bandote padėti atsikratyti blogų įpročių – pavyzdžiui, knarkimo – čiužiniu). Kitą naktį – vėlęk vidurnaktį – įsitikinkite, kad esate vienas(-a), ištraukite lazdeles ir pasistatykite priešais save vazonėlį bei žvakę. Uždegę žvakę, tarkite tokius žodžius: “Mano/Jo(-s) įpročiai – šitos šakelės, šitos šakelės – mano įpročiai. Tegul jie išnyksta, išnyksta. Mano/Jo(-s) įpročiai – šitos šakelės, šitos šakelės – mano įpročiai. Tegul jos sulūžta, sulūžta.“

Sulaužykite visas šakeles (perlaužkite kiekvieną mažiausiai į dvi dalis) ir sumeskite į vazoną. Jį pastatykite prie laukujų durų – kitą kartą, kai jūs pats – ar žmogus, kurio įpročius ginėte lauk – įeisite į namus, nebeatsineš su savimi seno netikusio papratimo.

~ sukūrė aguona - 7 rugpjūčio, 2011.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: