Burtai, padėsiantys susirasti svajonių darbą

Šiais padidėjusio nedarbo laikais toks ritualas, manau, ypač gali sulaukti populiarumo. Jei jau, rodos, išbandėte visas priemones, išsiuntinėjote savo gyvenimo aprašymą visiems potencialiems darbdaviams ir negavote atsakymo, arba peržiūrėjote visus siūlomo darbo skelbimus ir neradote ničnieko, kas atitiktų jūsų specialybę ir interesus, galbūt metas griebtis “liaudiškų priemonių“ – kerų.

Jums prireiks: smeigtuko, nedidelio veidrodžio, baltos žvakės ir siūlo (geriausia šilkinio). Ritualą geriausia atlikti mėnuliui esant jaunatyje, pirmadienį.

Pasistatykite priešais save žvakę, už jos padėkite veidrodį. Tris kartus smeigtuku perbraukite per žvakės liepsną ir sakykite: “Visų amatų įranki, apvalau tave liepsnose. Būk pasiruošęs vykdyti mano norą, išgirsk mano prašymą.“ Atsargiai laikykite smeigtuką virš veidrodėlio ir kartokite šiuos žodžius:

Pakraunu galiomis tave senųjų dvasių ir dievų, kurie lydės ir ves mane prie išsvajotųjų tikslų. Padės man darbą susirast, pelningą, skirtą man vienam, ir kelią tikrąjį suprast padės man dvasios ir dievai. Ir vos tik prisilietus jiems sava galia, savais kerais, troškimai mano taps tiesa – dėkoju nuolankiai už tai!

Smeigtuką padėkite ant veidrodėlio. Tai suteiks burtui daugiau galios (veidrodis padvigubins jo veikimą). Palikite jį ten, kol iki galo sudegs žvakė, tada paimkite ir apvyniokite veidrodį su smeigtuku šilkiniu siūlu. Kai išvysite skelbimą darbo, kurio norėtumėte, išvyniokite smeigtuką ir perdurkite juo skelbimo kopiją. (Jei gautumėte žodinį skelbimą, lape tiksliai užrašykite pareigas, kurių norite, ir jį persmeikite; jei radote skelbimą internete, atsispausdinkite jį). popierių ir smeigtuką gerai paslėpkite netoli vietos, kur miegate.

Esu tokį patį ritualą naudojusi “svajonių būsto“ paieškoms. Žinoma, teko pakeisti užkeikimo tekstą, ir skelbimų atitinkamai ieškojau buto nuomos srityje. Bet esmė nesikeičia – kerai puikiai suveikė.

~ sukūrė aguona - 7 lapkričio, 2010.

8 atsakymai to “Burtai, padėsiantys susirasti svajonių darbą”

  1. as noriu susirast savo man skirtaji zmogu ir amzinai but laiminga, ka tada persmeikti ji kai rasiu???

    • galite pabandyti. Siūlau kairiosios kojos pirštą, arba dešinę šnervę, arba, pavyzdžiui, smeigtelti į sėdynę, kai nusisuks. O jei rimtai, ne ten skaitot. Čia kerai, skirti darbui susirasti, jei nepastebėjot. Beje, magija Jūsų tikslams apskritai nepadės, tikriausiai. Gal pakenks.

  2. Sveika, norejau paklausti ar atlikus sitoki burta, negali buti taip, kad jis labiau pakenktu nei padetu? Nes galbut zmogus istiesu nera subrendes susirastai tai ko jis labai nori (darba siuo atveju). Gal viskas ateina tuo metu kai jis tam jau yra subrendes?

    • Aš labai atidžiai atsirenku, apie kokius burtus rašyti, ir įdėjau informaciją apie šitą ritualą būtent todėl, kad nemanau, jog jis gali pakenkti. Žinoma, filosofiškai diskutuojant absoliučiai viskame galima rasti ir naudos, ir žalos, tad jūs iškėlėte labai brandų ir gilų klausimą. Esu įsitikinusi, kad protingam žmogui, kuris ieško savęs, mąsto laisvai ir pageidauja būtent tokio darbo, kokio yra vertas, kurį gali ir nori atlikti, šie kerai tikrai niekaip negali pakenkti.

  3. aciu

  4. Yra kur rašo taip: “Jaunatis. Per jaunatį bet kokie burtai draudžiami ir nė viena ragana negali būti tikra,kad burtai nepaveiks priešingai.Tačiau manoma, kad seniau jaunaties naktys buvo naudojamos juodajai magijai.“ Tai kaip yra iš tiesų ar būrimas per jaunatį gali atnešti priešingą rezultatą?

    • “Paveiks priešingai“… Jei jūsų burtai nesuderinami su jaunaties energetika – tada taip. Ir šiaip, reikalas labai individualus. Jei jaunatis jums atrodo įtartina, neaiški mėnulio fazė, asocijuojasi tik su juodąja magija – jums būtinai reikėtų vengti užsiiminėti ritualais mėnuliui jaunam esant. Kam nors kitam gi jaunatis tereiškia naują pradžią, “švarų lapą“. Taip kad galingiausias magiškas reikšmes reiškiniams iš esmės suteikiame kiekvienas asmeniškai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: